Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 05.06.2018 14:01
Shadow of The Tomb Raider - twórcy pokazują prace nad efektami wizualnymi
487V

Shadow of The Tomb Raider - twórcy pokazują prace nad efektami wizualnymi

Shadow of The Tomb Raider będzie jedną z gier obecnych podczas konferencji Square Enix na E3. Deweloperzy postanowili pokazać nam kawałek swojej pracy na filmie.

Shadow of the Tomb Raider to trzecia część odświeżonych przygód Lary Croft zapoczątkowanych w 2013 roku. Gra trafi do nas już 14 września, a za kilka dni zobaczymy jak prezentuje się najnowsze dzieło Eidos Montreal. 

Shadow of the Tomb Raider grą o dokonywaniu wyborów. Krótka zapowiedź E3.

Deweloperzy Eidos Montreal kontynuują swoją serię krótkich filmów, w których opowiadają o zmianach, które zajdą w Shadow of the Tomb Raider. W najnowszym filmie starszy artysta techniczny, Martin Palko opowiada o pracach nad efektami wizualnymi.

Tworząc Shadow of the Tomb Raider starali się usprawnić efekty wizualne takie jak ogień, dym, eksplozja czy woda. Celem twórców było sprawienie, aby te elementy wyglądy realistycznie. Dlatego twórcy użyli wzorów opartych na realistycznej fizyce. Dlatego na przykład barwa płomieni zależy od ich temperatury. Aby nie pozostać gołosłownym w filmie są zawarte przykłady usprawnionych efektów wizualnych. 

Prezentacja Shadow of The Tomb Raider odbędzie się podczas konferencji Square Enix zaplanowanej na 11 czerwca na godzinę 19:00

Shadow of The Tomb Raider - 30-sekundowa prezentacja efektów wizualnych

 

Źródło: Youtube (Tomb Raider)

Tagi: Eidos Montreal Shadow of the Tomb Raider square enix