Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 01.06.2018 14:23
Destiny 2 - twórcy zapowiadają rok drugi wsparcia
369V

Destiny 2 - twórcy zapowiadają rok drugi wsparcia

Za kilka miesięcy Destiny 2 będzie obchodzić pierwsze urodziny. Już wkrótce dowiemy się jakie atrakcje twórcy szykują dla fanów produkcji.

Bungie nieustannie rozwija swoją ostatnią produkcję. Dotychczas Destiny 2 otrzymało dwa pełnoprawne rozszerzenia: "Klątwę Ozyrysa" i "Warmind" i szereg zmian do trybu wieloosobowego.  Na tym jednak się nie skończy, bo deweloperzy zapowiadają rok drugi wsparcia gry.

Znamy termin testów Crucible Labs w Destiny 2

5 czerwca o godzinie 18:00 czasu polskiego odbędzie się transmisja prezentująca plany na rok drugi obecności Destiny 2. W zapowiedzi twórcy informują nas o zmianie stylu życia Strażników oraz badanie nowego terytorium. Prócz implementacji nowych trybów czy poprawek można się spodziewać, że Bungie ogłosi kolejne fabularne rozszerzenie.

Przypomnijmy, że duże DLC do oryginalnego Destiny wychodziły zawsze we wrześniu - miesiącu, w którym zadebiutowały obie gry. Dlatego teraz też można być pewnym, że najbardziej obszerna zawartość zadebiutuje w okolicach rocznicy. Transmisja odbędzie się na oficjalnym Twitchu studia.

Destiny 2 miało swą premierę 6 września 2017 roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One i PC

Źródło: https://www.bungie.net/en/Explore/Detail/News/46917

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 dlc pc playstation 4 stream xbox one