Anna Jurak Anna Jurak 01.06.2018 09:26
Overwatch - Nendoroid Sombra zapowiedziana
605V

Overwatch - Nendoroid Sombra zapowiedziana

Sombra to kolejna postać z gry Overwatch, która otrzymała swoją figurkę Nendoroid. Wykonana została przez Good Smile Company, które stworzyło również miniaturowego Geralta czy Kratosa.

Good Smile Company to firma znana z tworzenia figurek, także nendoroidów. Prezentowaliśmy Wam niedawno chociażby miniaturowego Geralta czy Kratosa. Teraz przyszedł czas na Sombrę.

God of War - miniaturowa figurka Kratosa

Good Smile Company stworzyło do tej pory 10 figurek postaci z serii Overwatch. Możecie się im przyjrzeć pod tym linkiem - Overwatch. Jak widzimy miniaturowa Sombra to już siódmy nendoroid z tego uniwersum. Jak się prezentuje?

Figurka jest wyposażona w dwie płytki, do których można przytwierdzić różne części. Miniaturowa Sombra może dzięki temu zaprezentować swoje umiiejętności bojowe. Poniżej możecie zobaczyć elementy dodatkowe takie jak wymienne dłonie czy hologramy. Sombra może także zhakować inną z waszych figurek, a to dzięki dołączonemu znakowi czaszki:

Figurka ma 10 cm wysokości, a jej cena to  ¥4900 (ok. 168 zł). Jeśli miniaturowa Sombra przypadła Wam do gustu, to udajcie się pod ten link - GoodSmile. Do 12 lipca można zamówić preorder.

Źródło: goodsmile.info

Tagi: Activision Blizzard Blizzard figurka Good Smile Company Overwatch