Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 31.05.2018 15:45
Battlefield 5 - ujawniono pierwsze frakcje i elementy personalizacji
1894V

Battlefield 5 - ujawniono pierwsze frakcje i elementy personalizacji

Battlefield 5 zaoferuje nowe podejście do zawartości dostępnej dla graczy. Według najnowszych doniesień na początku będziemy reprezentować jedną z dwóch frakcji.

Battlefield 5 przeniesie nas w czasy II wojny światowej. Już podczas pierwszego zwiastuna mogliśmy zobaczyć pomiędzy jakimi krajami toczy się konflikt.

Battlefield 5 - minimalne wymagania sprzętowe zostały anulowane

W ostatnich grach z serii Battlefield nowe tryby, mapy, bronie, a także kraje, które reprezentowaliśmy wchodziły w skład płatnych dodatków. Teraz to się zmieni wraz z brakiem przepustki Premium zastąpioną przez "Teatry Wojny". Będzie to usługa w ramach, której gracze otrzymają nową zawartość za darmo.

Najnowsze doniesienia od Battlefield Bulletin potwierdzają, że na początku będą dostępne 2 frakcje: brytyjska i niemiecka. Kolejne mają być dodawane z czasem w ramach "Teatrów Wojny". Nie wiadomo obecnie jakie kraje moglibyśmy reprezentować w przyszłości. 

Z racji braku przepustki Premium w Battlefieldzie 5 pojawią się mikropłatności. Jak już wcześniej informowaliśmy za prawdziwą gotówkę do kupienia będą specjalne skórki.  Twórcy w odpowiedzi na pytanie fana dokładnie określili, które elementy będzie można dopasowywać pod swój gust. 

Możesz wyposażyć swoją frakcję w hełmy i kamuflaże. Na początku jedynie żołnierze Państwa Osi i Aliantów będą posiadali hełmy i kamuflaże. Pojawią się także specjalne zgodne z historią wersję w Teatrach Wojny.

 

Battlefield 5 -  zwiastun

 

Źródło: Twitter (@BFBulletin)

Tagi: battlefield 5 Digital Illusions CE Electronic Arts pc playstation 4 wideo xbox one