Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 31.05.2018 13:32
Stifled zmierza na PC
240V

Stifled zmierza na PC

Stifled to oryginalna gra, której rozgrywka jest oparta na echolokacji. Dotychczas tytuł był dostępny jedynie na konsoli Sony PlayStation 4, jednak już wkrótce się to zmieni.

Stifled jest debiutancką produkcją VR singapurskiego studia Gattai Games. Gra ukazała się 31 października ubiegłego roku na PlayStation 4. Rozgrywka polega na podążaniu za falami dźwiękowymi wywołanymi przez elementy otoczenia, ale i mikrofon gracza.

Stifled - zobaczcie jak The Unfinished Swan wyglądałoby jako horror VR

Gra Gattai Games dotychczas była dostępna jedynie na PlayStation 4 i wykorzystywała możliwości okularów wirtualnej rzeczywistości od Sony - PlayStation VR. Okazuje się, że Stifled było dostępne na konsolę Japończyków w ramach czasowej wyłączności. Pół roku od premiery twórcy ogłosili, że już wkrótce ich tytuł zadebiutuje na komputerach osobistych.

Wprowadzamy ostatnie poprawki w grze, upewniając się, że tłumaczenia są poprawne, gra jest grywalna na wszystkich obiecanych platformach, a my uporamy się z ogłoszeniem wejścia na rynek.

Przez ostatnie 6 miesięcy nie mogliśmy rozmawiać o żadnej z nich  z powodu naszej wyłączności z Sony, ale zapewniamy, że Stifled nadchodzi.

Dziękuję bardzo za zainteresowanie i ciągłe wsparcie pomimo braku aktualizacji. Prosimy o cierpliwość, ponieważ upewniamy się, że gra jest gotowa.

Jeśli chcecie przypomnieć sobie lub dowiedzieć się jak wygląda Stifled obejrzyjcie poniższy zwiastun.

Stifled - zwiastun premierowy

 

Źródło: informacja prasowa

Tagi: Gattai Games pc Sony Interactive Entertainment Stifled wideo