Kacper Mądry Kacper Mądry 28.05.2018 10:52
Obiektyw iPhona X pęka w niewyjaśnionych okolicznościach
668V

Obiektyw iPhona X pęka w niewyjaśnionych okolicznościach

Jakiś czas temu pojawiły się informacje o pękających obiektywach w iPhonie X. Problem się nasila.

Najnowszy iPhone X przyniósł pionowy obiektyw, wcięcie w ekranie oraz odblokowywanie twarzą. Obiektyw jednak zaczyna sprawiać problemy.

Xiaomi Mi 8 - oficjalna zapowiedź wkrótce

Początkowo kilku użytkowników iPhona X zwróciło uwagę na to, że na ich obiektywach pojawiło się drobne pęknięcie. Sprawą zbytnio się nie przejęto, ponieważ każdy model smartfonów może pochwalić się gorszą jakością w niektórych partiach, z których potem robi się ogromne afery.

Okazuje się jednak, ze coraz więcej osób zgłasza pęknięcie na obiektywie. Opis ich problemów często zawiera w sobie wzmiankę o pobycie w kraju o wysokiej lub bardzo niskiej temperaturze. Apple aktualnie nie wprowadziło żadnego programu wymiany uszkodzonych telefonów i naprawia je za 549 dolarów.

Pojawia się zatem pytanie czy problem nasili się jeszcze bardziej i Apple zostanie zmuszone do darmowej wymiany telefonów? A może to użytkownicy którym telefon po prostu np. upadł chcą wymusić wymianę sprzętu? Aktualnie nie możemy uwierzyć żadnej ze stron i powinniśmy poczekać na rozwój sytuacji.

Źródło: https://9to5mac.com/2018/05/23/cracked-iphone-x-camera/

Tagi: apple iphone x

Nie przegap