Anna Jurak Anna Jurak 28.05.2018 09:12
S.O.N - psychologiczny horror o poszukiwaniu zaginionego syna
422V

S.O.N - psychologiczny horror o poszukiwaniu zaginionego syna

S.O.N będzie kolejnym psychologicznym horrorem, w którym będziemy przemierzać budzące lęk lokacje, by odnaleźć zaginione dziecko. W tym przypadku tytułowego syna.

Zaledwie kilka dni temu przyglądaliśmy się wspólnie zapowiedzi gry Someday You'll Return. Temat zaginięcia bliskiej osoby jest jak widać idealny dla psychologicznych horrorów. Nie trzeba się długo domyślać, kto zaginął w grze pod tytułem S.O.N.

Someday You'll Return - psychologiczny horror w ponurym czeskim lesie

Gra zadebiutuje na całym świecie 11 grudnia. Natomiast 8 czerwca ma ukazać się demo. Zagramy jedynie na PlayStation 4.

Jak sam tytuł wskazuje, w S.O.N zajmiemy się poszukiwaniem naszego zaginionego syna. Po raz kolejny w psychologicznym horrorze przyjdzie nam wcielić się w zaniepokojonego rodzica, w tym przypadku ojca. Jako Robert Alderson będziemy zmuszeni zapuścić się w głąb lasu, położonego gdzieś w Pensylwanii. Pierwszy trailer nie zdradza zbyt wiele. Skupiono się bardziej na przekazaniu klimatu rozgrywki, a opis poniższego zwiastuna głosi:

W świecie, w którym strach przejmuje kontrolę nad wszystkimi, a twoja przeszłość nigdy nie zostanie wymazana. Z jakimi lękami i demonami się spotkasz, aby odzyskać swoich bliskich?
 

S.O.N - zwiastun

 

Źródło: gematsu.com, YouTube (PlayStation)

Tagi: playstation 4 Redg Studios S.O.N wideo