Anna Jurak Anna Jurak 25.05.2018 11:55
Muv-Luv i Muv-Luv Alternative - znamy datę premiery na PlayStation Vita
225V

Muv-Luv i Muv-Luv Alternative - znamy datę premiery na PlayStation Vita

Seria Muv-Luv cieszy się sporą popularnością, głównie w Japonii. Niedługo będziemy mogli zagrać w ten tytuł również na PlayStation Vita.

Muv-Luv to gra przygodowa z gatunku visual novel, będąca pierwszą odsłoną popularnej w Japonii serii. Tytuł jest skierowany do pełnoletnich graczy, ponieważ zawiera liczne sceny przedstawiające nagość. Muv-Luv oraz Muv-Luv Alternative znamy z platform takich jak PC, PlayStation 3 czy Xbox 360. Teraz przyszedł czas również na PlayStation Vita.

Rainbow Skies w przyszłym miesiącu na PlayStation 4 i 3 oraz PlayStation Vita

Gra jest nie tylko klasycznym szkolnym romansem, ale także przenosi bohaterów do alternatywnej wersji Ziemi, której mieszkańcy walczą o przetrwanie w obliczu inwazji kosmicznych najeźdźców. Czekają nas więc nie tylko rozmowy z płcią piękną, ale także walki z wykorzystaniem gigantycznych robotów. 

Zgodnie z opublikowaną w serwisie Twitter informacją zarówno cyfrowe jak i fizyczne wersje Muv-Luv oraz Muv-Luv Alternative trafią na konsolę PlayStation Vita. Dla Europy stanie się to 8 czerwca. Nieco później, bo 12 czerwca gry w wersji na PS Vita ukażą się również w Ameryce Północnej:

Muv-Luv - zwiastun

 

Źródło: Twitter (@PQubeGames), YouTube (Handheld Players)

Tagi: Age Soft Muv-Luv playstation vita