Jakub Barwiak Jakub Barwiak 21.05.2018 20:53
Deadpool 2 rządzi w światowych kinach
431V

Deadpool 2 rządzi w światowych kinach

Deadpool 2 zanotował świetny start w światowych kinach. Zgodnie z zapowiedziami analityków widowisko pobiło kilka rekordów.

Deadpool 2 na dobre wkroczył do światowych kin. Mocno oczekiwany sequel komiksowego hitu dla dorosłych z 2016 roku zarobił na otwarcie w USA 125 milionów dolarów, a więc mniej niż pierwszy Deadpool który w analogicznym okresie miał na swoim koncie 132 miliony dolarów.

Analitycy przewidywali świetny start drugiego Deadpoola 2

Nie oznacza to jednak, iż otwarcie Deadpoola 2 to porażka, wszystko dzięki kinom poza USA. Łączny wynik światowego otwarcia produkcji Foksa to 301 milionów dolarów, przypomnijmy iż jego poprzednik zarobił 264 miliony dolarów.

Deadpool 2 w międzyczasie pobił kilka rekordów. Widowisko może poszczycić się m.in. tytułem najlepszego pierwszego dnia filmu z kategorią wiekową R, najlepszego otwarcia w historii Fox International, a także najlepszego światowego otwarcia dla filmu z kategorią wiekową R.

A co Wy sądzicie o sukcesie drugiego Deadpoola? Czy jest on zasłużony? A może jeszcze nie widzieliście nowych przygód wygadanego najemnika?

Źródło: http://www.comingsoon.net/movies/news/947037-deadpool-2-opens-to-over-300-milion-worldwide

Tagi: 20th century fox deadpool 2 marvel

Nie przegap