Kacper Mądry Kacper Mądry 18.05.2018 19:04
Nintendo zapowiedziało turniej Mario Tennis Aces
369V

Nintendo zapowiedziało turniej Mario Tennis Aces

Nintendo z okazji nadchodzącej premiery Mario Tennis Aces organizuje turniej. Darmowa wersja gry będzie czekać na graczy w eShopie.

W dniu 22 czerwca nastąpi premiera Mario Tennis Aces. Zanim jednak rozpoczniemy spokojne starcia na korcie, będziemy mogli spróbować swoich sił w turnieju dostępnym za pomocą darmowej wersji gry.

Nintendo szykuje nową podstawkę ładującą do Switcha

Fani z niecierpliwością wyczekujący wyjścia na kort z Mario i jego przyjaciółmi będą mogli wypróbować swoich sił w tenisowych rozgrywkach w przedpremierowym turnieju online, który rozpocznie się 1 czerwca.

Mario Tennis Aces - szczegóły wydarzenia

Wielbiciele tenisa będa mogli wybierać pomiędzy czteroma grywalnymi postaciami – Mario, Peach, Yoshim, a także Bowserem – i wziąć udział w meczach w formie turnieju w trybie wieloosobowym przez sieć. W miarę przechodzenia przez kolejne etapy turnieju będą zdobywać punkty w oparciu o swoje wyniki, co pozwoli im odblokować w wersji demo kolejne pięć postaci.

Poza turniejami online gracze Mario Tennis Aces będą mogli również zyskać doświadczenie rozgrywając jednorazowe bitwy tenisowe w trybie dla pojedynczego gracza przeciwko komputerowemu przeciwnikowi. Wszyscy uczestnicy będą mogli odblokować darmowy, klasyczny kostium Mario do wykorzystania w pełnej wersji gry.

Turniej Mario Tennis Aces będzie trwał od godziny 16.00 w piątek 1 czerwca do godziny 00.59 w poniedziałek 4 czerwca.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: