Anna Jurak Anna Jurak 18.05.2018 11:18
Ubisoft obiecuje wiele odnośnie The Division 2
718V

Ubisoft obiecuje wiele odnośnie The Division 2

Ubisoft zapewnia nas, że druga odsłona The Division nie zawiedzie. Co zostanie udoskonalone?

Przy produkcji Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft ma wykorzystać całe doświadczenie zgromadzone podczas prac nad pierwszą odsłoną i nie popełnić już tych samych błędów.

Nad The Division 2 pracuje ponad 1000 ludzi

Podczas konferencji finansowej z okazji roku podatkowego 2017-18, dyrektor finansowy Ubisoftu Alain Martinez i dyrektor generalny Yves Guillemot rozmawiali o Tom Clancy's The Division 2. Guillemot przyznał, że wydawca był zaskoczony szybkością, z jaką gracze pochłaniali zawartość pierwszej części gry. Zapewnia, że obecnie zespół programistów pracuje nie tylko nad tym, aby tytuł miał do zaoferowania wiele treści w dniu premiery, ale także by nie zabrakło jej po jakimś czasie. Studio Ubisoft jest świadome, że ten problem zaistniał w przypadku pierwszej odsłony i nie chce powtórzyć tego błędu. 

Martinez wspomniał także o tym, że endgame w The Division nie był zadowalający. Łatka 1.8 została bardzo dobrze przyjęta, więc studio odnosi wrażenie, że zmierza w dobrym kierunku i w Tom Clancy's The Division 2 nie zawiodą. Pozostaje czekać i wierzyć, że słowa "Mamy teraz odpowiednie narzędzia, by stworzyć znacznie lepszą grę" okażą się prawdą.

Przypominamy, że premiera gry jest planowana na rok 2019. Zagramy na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Oczekujemy również, że dowiemy się więcej podczas zbliżającego się E3.

Źródło: dualshockers.com, YouTube (Ubisoft EU)

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive