Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 09.05.2018 18:32
Rozszerzenie do Star Trek: Bridge Crew w maju
178V

Rozszerzenie do Star Trek: Bridge Crew w maju

Star Trek: Bridge Crew pozwolił spełnić marzenia milionów graczy na świecie. Teraz fani The Next Generation będą mogli poczuć się jak w domu.

Star Trek: Bridge Crew to symulator kosmiczny opracowany z myślą o kooperacji. Wcielamy się w załogę statków znanych z serii Star Trek. Naszym celem jest eksploracja nieznanego rejonu galaktyki i znalezienie domu dla rasy Wolkan. Od 22 maja w grze pojawią się statki znane z serii The Next Generation. Co jeszcze znajdziemy w nadchodzącym DLC?

Star Trek: Bridge Crew nie wymaga już posiadania PS VR

Przede wszystkim zbalansowano rozgrywkę pod nowy mostek (NCC-1701D). Zamiast roli inżyniera, pojawi się tam operator. Jego zadaniem będzie zarządzanie załogą oraz wzmocnieniami statku. Dodatkowo pojawią się Romulanie, Borgowie, uniformy The Next Generation. Gracze dostaną też możliwość kreowania awatarów - androidów. Oprócz tego dodano nową tarczę i dopracowano mechanikę dział. Wisienką na torcie jest ulepszenie systemu losowych misji i dodanie nowych rodzajów tychże. 

Star Trek: Bridge Crew - Trailer

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/05/09/new-star-trek-bridge-crew-dlc-brings-the-next-generation-to-ps-vr-on-22nd-may/#sf189143898

Tagi: Red Storm Entertainment Star Trek: Bridge Crew Ubisoft

Nie przegap