Paweł Musiolik Paweł Musiolik 09.05.2018 10:23
Capcom planuje wydać dwie duże gry do marca 2019
404V

Capcom planuje wydać dwie duże gry do marca 2019

Capcom w swoim raporcie finansowym ujawnił, że na ten rok fiskalny zaplanowano jeszcze dwie duże premiery na konsole i PC.

Capcom odnotował najlepsze w swojej historii wyniki finansowe. Wielki wpływ na to miała premiera Monster Hunter World, które nadal świetnie się sprzedaje. Na ten rok fiskalny, zaplanowano premierę dwóch dużych gier.

Gracze wyprosili tryb treningu w Street Fighter 30th Anniversary Collection

Co oczywiste, nie ujawniono o jakich grach mowa. Mamy jedynie informację na slajdzie, że ich premiera odbędzie się do 31 marca 2019, więc realistycznie patrząc, jedna gra powinna pojawić się pod koniec tego roku, a kolejna - na początku 2019, podobnie jak poprzednie gry Capcomu, które debiutowały w styczniu.

Tutaj najważniejsze pytanie jakie się nasuwa - o jakich tytułach mowa. Niewiele pozostało nam do spekulacji, gdyż plotki o Devil May Cry 5 są tak częste, że to właśnie ten tytuł będzie jednym z dwóch. A drugi? Może wreszcie Resident Evil 2 Remake zostanie pokazane na E3 i doczekamy się premiery tej produkcji (o której większość zdążyła chyba zapomnieć).

Czekamy więc na targi E3, które mogą w tym roku być równie udane co ostatnich parę edycji.

Źródło: http://www.capcom.co.jp/ir/english/data/html/explanation/2018/full/13.html

Tagi: Capcom

Nie przegap