Paweł Musiolik Paweł Musiolik 08.05.2018 20:41
Days Gone tematem numeru GameInformera. Mnóstwo nowych informacji
1156V

Days Gone tematem numeru GameInformera. Mnóstwo nowych informacji

Days Gone jest tematem numeru czerwcowego magazynu GameInformer. Dzięki temu, dowiemy się sporo nowych informacji o kolejnym tytule na wyłączność konsoli PS4.

Days Gone zostało jakiś czas temu przesunięte na 2019 roku by dać ekipie Sony Bend więcej czasu na dopracowanie swojego pierwszego, tak dużego tytułu. Niektórzy nadal nie są do gry przekonani, choć gdy popatrzy się szerzej na zainteresowanie materiałami z tej gry, to wychodzi coś zupełnie odwrotnego.

Days Gone opóźnione na 2019 rok

Czego nowego dowiadujemy się z GameInformera? Days Gone w produkcji jest od pięciu lat i nad grą pracuje ponad 100 deweloperów. Fabularnie, grę osadzono kilka lat po wybuchu pandemii wirusa. Historia skupi się na przetrwaniu w nowym świecie, nie na znalezieniu lekarstwa.

Główny bohater, Deacon, ma znajomego o imieniu Boozer z którym wiążą go koleżeńskie kontakty. Te będą się zmieniać zależnie od naszych czynów (jeśli go okradniemy, wkurzy się na nas).

W świecie gry dostaniemy 5 wielkich obozowisk, opustoszałe miasta gotowe do eksploracji, a także obozowiska gangów, które polują na zwykłych ludzi (i przy okazji na inne gangi). By odblokować szybką podróż w świecie, będziemy musieli wpierw oczyścić dane miejsce z przeciwników.

Motocykl będziemy mogli w pełni ulepszać, przyjmiemy różne zlecenia na zarażonych, zapolujemy na zwierzęta, korzystając z wielu broni - strzelb, karabinów, koktajli mołotowa i bomb-samoróbek.

 

Tagi: days gone playstation 4 Sony Bend Studios Sony Interactive Entertainment