Daniel Stroński Daniel Stroński 04.05.2018 16:29
Arizona Sunshine. Nadchodzi prequelowy dodatek "Dead Man"
364V

Arizona Sunshine. Nadchodzi prequelowy dodatek "Dead Man"

Arizona Sunshine w ubiegłym roku było ambitną próbą stworzenia shootera dla PlayStation VR, choć nie obyło się bez problemów. Minął prawie rok i twórcy ujawniają dodatek "Dead Man".

Arizona Sunshine w swojej premierowej wersji z czerwca ubiegłego roku nie porażało jakością strzelania. Mieliśmy do czynienia z postapokaliptycznym światem, w którym przyszło nam zmagać się z nieumarłymi i choć problemy z detekcją kontrolera i drżenie broni przeszkadzało w zabawie, cała reszta była wykonana całkiem solidnie.

Nasza recenzja gry Arizona Sunshine (PS4/VR)

Wydana w międzyczasie łatka miała naprawić problemy z celowaniem i teraz warto się Arizona Sunshine zainteresować, szczególnie jeśli macie kontroler Aim (można też grać dwoma Move'ami lub DualShockiem 4). Co więcej w przyszłym miesiącu dostaniemy pierwsze fabularne DLC, które przeniesie nas w przeszłość w stosunku do wydarzeń z gry - do momentu wybuchu epidemii. Na razie nie mamy zwiastuna, ale grafiki (w galerii poniżej) przedstawiają ludzi w kombinezonach i czołg, więc będzie gorąco. Dodatek przyniesie trzy nowe bronie, a przypominamy, że w grze jest możliwość zabawy w kooperacji ze znajomym oraz na kilku poziomach trudności. Cena? Deweloper zapowiedział €2.49, czyli nieco ponad dyszka.

Arizona Sunshine - zwiastun podstawki

 

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: aim controller Arizona Sunshine dlc dodatek playstation 4 Playstation VR Vertigo Games