Kacper Mądry Kacper Mądry 04.05.2018 16:35
Bungie zapowiada poważne zmiany w Destiny 2
592V

Bungie zapowiada poważne zmiany w Destiny 2

Destiny 2 miało wynieść serię na nowy poziom, a sprawiło, że młoda marka już złapała zadyszkę. Bungie zamierza jednak sporo w grze zmienić.

Destiny 2 postawiło na mechaniki, które sprawiły, że gra jest za trudna dla nowych graczy, a za łatwa dla wiernych fanów. Bungie po raz kolejny próbuje wprowadzić do rozgrywki zmiany, które miałyby przywrócić grze dobrą opinię.

Wyciekła mapa Marsa z Destiny 2: StrategOS

Jakiś czas temu Bungie zaprosiło część społeczności Destiny do testów nowego rozszerzenia StrategOS. Okazuje się, że oprócz sprawdzenia nowej zawartości, gracze mieli okazję zapoznać się z częścią mechanik, które zostaną dodane w jeszcze kolejnym rozszerzeniu.

Ciężko jest jednak stwierdzić czym nowe rozwiązania miałyby być. Coddy Johnson z Activision Blizzard zdradził tylko, że gracze mają być potężniejsi oraz dostawać więcej nagród. Wszystko to po to, "aby endgame był jeszcze wspanialszy". Tryb, który zostanie wtedy wprowadzony ma być angażujący i wprowadzać nowy styl grania.

Wszystko to brzmi jak coś co mieliśmy już okazję nie raz słyszeć. Autorzy Destiny 2 cały czas zapowiadają poprawki gry, a po ich wprowadzeniu okazuje się, że nie są one dostatecznym rozwiązaniem. Jak będzie tym razem? Zdaniem Bungie, pierwszy odzew graczy jest bardzo pozytywny.

Destiny 2 - zwiastun dodatku StrategOS

 

Źródło: https://www.dualshockers.com/destiny-2-fall-expansion-new-mode/

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 PC playstation 4 xbox one

Nie przegap