Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 02.05.2018 17:55
Red Dead Redemption 2 otrzymało nowy zwiastun fabularny
1360V

Red Dead Redemption 2 otrzymało nowy zwiastun fabularny

Red Dead Redemption 2 to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. W grę zagramy dopiero w październiku, ale Rockstar już teraz uchyla nam rąbek tajemnicy.

Zgodnie z zapowiedzią otrzymaliśmy nowy zwiastun nadchodzącej gry autorstwa Rockstar Games - Red Dead Redemption 2.  Film zdradza nam, czego będzie dotyczyć fabuła.

Red Dead Redemption 2 - nowy zwiastun już 2 maja

Najnowszy zwiastun Red Dead Redemption 2 jest już dostępny. Materiał trwa 2 minuty i prezentuje nam pierwsze cutscenki z gry. Ponownie widzimy Arthura Morgana, Dutcha van der Linde i jego gang. Być może też spotkamy młodego Johna Marstona, ponieważ w pewnym momencie filmu widać młodego mężczyznę, który ma podobne blizny do tych, które nosił protagonista pierwszej części z 2010 roku. Akcja rozgrywa się w Ameryce w 1899 roku. 

Ameryka, rok 1899. Era Dzikiego Zachodu chyli się ku końcowi, a stróże prawa depczą po piętach ostatnim wyjętym spod prawa gangom. Wybór jest prosty: kto się nie podda, zginie.

Gdy napad w położonym na zachodzie mieście Blackwater kończy się katastrofą, Arthur Morgan i gang van der Lindego są zmuszeni uciekać. Na plecach czują oddechy stróżów prawa i najlepszych łowców nagród, więc muszą napadać, kraść i walczyć z całych sił, aby przetrwać w tym surowym świecie w samym sercu Ameryki. Coraz głębsze wewnętrzne spory grożą rozłamem gangu, a Arthur musi dokonać wyboru między ideałami a lojalnością wobec ludzi, którzy go wychowali.

Premiera Red Dead Redemption 2 odbędzie się 26 października na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

Red Dead Redemption 2 - zwiastun fabularny

Źródło: Youtube (Rockstar Games)

Tagi: playstation 4 Red Dead Redemption 2 Rockstar Games Rockstar San Diego wideo