Kacper Mądry Kacper Mądry 28.04.2018 10:59
Wyciekła mapa Marsa z Destiny 2: StrategOS
705V

Wyciekła mapa Marsa z Destiny 2: StrategOS

Jeśli nie chcecie sobie psuć niespodzianki - radzimy nie patrzeć. Ale jeśli nie możecie już wytrzymać... oto Mars z dodatku do Destiny 2.

W internecie pojawiło się nagranie prezentujące fragmenty dodatku StrategOS. Ktoś jednak źle zmontował materiał i zapomniał wyciąć fragmentu z mapą, który nie powinien się już teraz nam objawić.

Destiny 2 - nowe informacje z DLC StrategOS

Co nam zdradza mapa nowej lokacji w Destiny 2? Jednym z zarzutów dotyczącym poprzedniego rozszerzenia było to, że dodana lokacja była bardzo mało. Gracze zdążyli już przeanalizować nowy obszar i zdaje się, że tym razem otrzymamy o wiele większe pole do zabawy.

destiyn 2 warmind

Zastanawiające jest to, co znajduje się w dolnym prawym rogu ekranu. Wygląda na to, że w lokacji ukrytych jest 45 znajdziek. Możliwe, że będą miały one jakieś większe znaczenie, niż po prostu "bycie". Gracze dostrzegli ponadto dwa miejsca do lądowania co może tylko potwierdzać spory rozmiar mapy.

W dodatku StrategOS ma być ukryte mnóstwo tajemnic. Nowa lokacja prawdopodobnie będzie zawierała pełno ukrytych przejść i skarbów. Premiera rozszerzenia nastąpi 8 maja. Wtedy też wystartuje trzeci sezon gry.

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2018/04/27/destiny-2-warmind-map-leaks-unveils-secret-collectibles/

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 pc playstation 4 Xbox One