Kacper Mądry Kacper Mądry 27.04.2018 17:04
Laser League. Futurystyczny sport nadejdzie w maju
245V

Laser League. Futurystyczny sport nadejdzie w maju

Laser League to sport przyszłości. Zobaczmy na czym będą za kilka lat polegały zmagania zawodników według studia Roll7.

Laser League będzie grą sportową, nastawioną na rywalizację przez sieć. Tytuł zaoferuje również granie w wspólnej drużynie na jednej kanapie.

Spora aktualizacja w Quake Champions

Laser League to zawody, w których kilkuosobowe zespoły rywalizują pomiędzy sobą, zmieniając kolor laserów. Jeśli laser na danym stadionie zmieni barwę na taką, która nie odpowiada naszemu strojowi - lepiej uciekajmy. Zetknięcie się z takim laserem, który się stale przemieszcza, zakończy się dla nas śmiertelnie.

Laser League może pochwalić się sześcioma unikalnymi klasami postaci, szesnastoma mapami, piętnastoma "power-upami", dwunastoma modyfikatorami rozgrywki oraz czterema stadionami. Do tego 250 przedmiotów do zmiany wyglądu. Liczby robią wrażenie. Edycja gry na Steam ponadto będzie zawierała jeszcze więcej zawartości. Nie wiadomo czy z czasem trafi ona na konsole.

Gra zadebiutuje 10 maja. Każda z platform zaoferuje inną promocję, która będzie miała nas zachęcić do zakupu. Kupując grę na PlayStation 4 (jeśli posiadamy PlayStation Plus) możemy liczyć na darmowy motyw oraz 20% zniżkę. Microsoft oferuje darmowy dostęp do gry jeśli posiadamy wykupiony abonament Gamepass, a Steam proponuję zniżkę 40% przez pierwszy tydzień od premiery tytułu.

Laser League - zwiastun

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: 505 Games laser league pc playstation 4 roll7 xbox one