Kacper Mądry Kacper Mądry 26.04.2018 17:37
Porównanie graficzne Detroit: Become Human
1002V

Porównanie graficzne Detroit: Become Human

Detroit: Become Human ostatnio otrzymało demo, które pozwoliło samemu sprawdzić jak prezentuje się nowa gra Quantic Dream. Czy jednak jej oprawa wizualna jest lepsza od wersji z 2016 roku?

Patrząc na porównanie graficzne Detroit: Become Human na pewno nie można powiedzieć, że deweloperzy próżnowali. Tytuł trochę różni się od wersji z 2016, jednak są to zmiany, o których jakości zdecydują gusta i guściki.

Detroit: Become Human. Demo już dostępne

Czym różni się wersja, którą otrzymamy od tej z 2016 roku? Pierwsze co rzuca się w oczy to inny ubiór androidów. Tutaj jednak sprawa wygląda prawdopodobnie tak, że twórcy Detroit: Become Human nie mieli wtedy jeszcze w całości gotowego modelu. Jak za to wygląda sama rozgrywka? Cóż, jedni powiedzą, że jest lepiej, a inni, że gorzej.

Detroit: Become Human - porównanie graficzne

Wszystko przez to, że zmiany są dość delikatne i zmieniają raczej klimat danych scen, niż samą jakość oprawy wizualnej. Wcześniejsza wersja miała niektóre lokacje słabiej oświetlone, a same kolory były cieplejsze. Finalna gra sprawia wrażenie bardziej surowej, wpasowującej się w specyficzny klimat ludzi-robotów. Spostrzegawcze osoby mogą dostrzec też lepsze wykonanie wszelkich cieczy, zaczynając na łzach, a kończąc na wodzie w basenie.

Źródło: YouTube (IGN)

Tagi: Detroit: Become Human playstation 4 quantic dream Sony Interactive Entertainment