Kacper Mądry Kacper Mądry 23.04.2018 09:27
"Battle Royale stanie się standardem w każdej grze."
977V

"Battle Royale stanie się standardem w każdej grze."

Były pracownik Ubisoftu podzielił się swoją wizją na nadchodzące lata w grach online. Prawdopodobnie każdy tytuł będzie oferował Battle Royale.

Jeśli nie przepadacie za trybem Battle Royale, mamy dla Was złą wiadomość. Będzie go więcej.

Fortnite zmierza do Chin?

Jest też jednak dobra wiadomość. W najbliższych latach powinniśmy spodziewać się większej ilości zmagań stu graczy na jednej mapie, jednak będzie to opcjonalny tryb. Dokładnie tak samo jak Team Deathmatch czy Capture the Flag. Taką wizję przyszłości snuje były pracownik Ubisoftu, który pracował przy Assassin's Creed 3 oraz Far Cry 4.

Jego zdaniem nadchodzące Call of Duty (co poniekąd jest już prawie pewne) oraz Battlefield również zaoferują takowy tryb rozgrywki. W kolejnych twittach Alex Hutchinson przekonuje, że Battle Royale mogłoby nawet trafić do serii Rainbow Six.

Deweloperzy przyjmą dwie formy dystrybucji tytułów. Część z nich będzie regularnie wspierała kilkuletnie produkcje, a drudzy co rok będą wydawali nową odsłonę gry, tak jak ma to miejsce teraz. Hutchinson uważa, że producenci znajdą sposób na to, aby gracze nie czuli się porzuceni po tym jak zdobędą w Battle Royale wszystkie nagrody, a za rok będą musieli zacząć od początku w nowej odsłonie.

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2018/04/22/former-ubisoft-dev-talks-battle-royale-mode/

Tagi: battle royale