Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 18.04.2018 17:05
PlayStation League zmienia się i pozyskuje partnerów
325V

PlayStation League zmienia się i pozyskuje partnerów

Playstation League to inicjatywa dla posiadaczy PlayStation 4, którzy są fanami e-sportu. To już kolejna edycja konsolowych rozgrywek.

Można śmiało stwierdzić, że PlayStation League się przyjęło wśród konsolowych graczy. Rusza kolejny sezon, jednak zajdą pewne zmiany.

Finały Rainbow Six Siege Pro League zawitają do USA. Fnatic ujawnia nową drużynę

Już po raz szósty odbędzie się PlayStation League. Jest to liga, w której najlepsi gracze mogą zmierzyć się w 2 narzuconych tytułach - FIFA 18 oraz Gran Turismo Sport i jednym wybranym przez społeczność. Po raz kolejny fani wybrali, że trzecią grą zostanie Tom Clancy's Rainbow Six: Siege.  Zapisy już wystartowały, natomiast turnieje ruszą 20 kwietnia.

Szósty sezon PlayStation League przyniesie kilka zmian. Po pierwsze najlepsi gracze ligi zmierzą się ze sobą w specjalnych całodniowych rozgrywkach offline, które będą transmitowane na kanale Twitch - PlayStationPL_EXTRA -oraz na profilu FB - Playstation Polska. Oprócz nagród dla laureatów finałowych rozgrywek przygotowane zostaną upominki dla widzów.

Ostatnią ważną informacją jest pozyskanie przez Sony Interactive Entertaiment Polska dwóch partnerów - sieć telefonii komórkowej - Play oraz portal zrzeszający restauracje i lokale gastronomiczne - Pyszne.pl.

Aby wziąć udział w którymś z turniejów PlayStation League zainteresowani gracze muszą posiadać konsolę Sony PlayStation 4 lub Sony PlayStation 4 Pro, oryginalną grę turniejową, a także muszą być członkami usługi PlayStation Plus. Następnym i ostatnim krokiem jest zarejestrowanie się na ESL i zapisanie na rozgrywki, których pełny spis znajdziecie na stronie PlayStation League.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: EA Sports esport fifa 18 Gran Turismo Sport playstation 4 playstation league rainbow six: siege Ubisoft Montreal