Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 12.04.2018 16:36
W Detroit: Become Human każda postać otrzyma własną ścieżkę dźwiękową
306V

W Detroit: Become Human każda postać otrzyma własną ścieżkę dźwiękową

Detroit: Become Human przedstawi nam 3 bohaterów, z których każdy ma własną historię. Jednak nie tylko wydarzenia i podjęte decyzję będą charakteryzować protagonistów opowieści. 

Detroit: Become Human to kolejna gra Davida Cage'a i jego studia Quantic Dream, w którym poznajemy fabułę z różnych perspektyw. Tym razem twórcy poszli o krok dalej, by podkreślić charaktery protagonistów.

Detroit: Become Human. Aktorzy opowiadają o swoich postaciach

Muzyka w grach jak i w filmie pełni ważną rolę. To dzięki niej odczuwamy podobny rodzaj smutku czy radości co bohater gry. Ścieżka dźwiękowa potrafi zarówno opowiadać historię pełniąc rolę tła jak i motywować nas do walki czy podkreśla beztroskę jaką odczuwamy eksplorując świat gry. W najnowszym materiale dotyczącym Detroit: Become Human kompozytorzy muzyki zdradzają nam co chcieli osiągnąć tworząc konkretne dźwięki i dlaczego każdy z bohaterów ma inną ścieżkę dźwiękową. Ciekawostką jest fakt, że jeden z twórców nagrywał utwory w legendarnym studiu nagraniowym Abbey Road, gdzie powstało wiele znaczących albumów muzycznych 

Detroit: Become Human - wywiad z kompozytorami

 

Źródło: Youtube (Playstation Europe)

Tagi: Detroit: Become Human quantic dream Sony Interactive Entertainment wideo