Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.04.2018 20:07
Prey jeszcze nie umarło
562V

Prey jeszcze nie umarło

Miesiąc temu pisaliśmy, że Prey może otrzymać dodatek, który wrzuci nas na Księżyc. Okazuje się, że coś faktycznie jest na rzeczy.

Miesiąc temu Kacper pisał, że Prey zabierze nas prawdopodobnie na Księżyc wraz z nowym dodatkiem. Wtedy takie wnioski wyciągnęliśmy na podstawie aktywności na Twitterowym koncie studia Arkane. Teraz Pete Hines z Bethesdy potwierdza, że o Prey jeszcze usłyszymy.

Prey może otrzymać dodatek z historią na Księżycu

W trakcie rozmowy z DualShockers, Hines zażartował sobie, że nowa osoba odpowiedzialna za obsługę kont Prey  w mediach społecznościowych robi sporo dobrej roboty, nawet w 1. kwietnia. Ale dodał, że coś z Prey jest na rzeczy.

Nie jesteśmy ogromnym wydawcą, który wrzuca na rynek sporo nowych gier. Dlatego wspieramy ynasze gry po premierze. Tak jak z Prey. Ostatnio mogliście zauważyć sporą aktywność w mediach społecznościowych. To nasza nowa pracownica robi dobrą robotę.

O Prey jednak jeszcze usłyszycie. To nie jest koniec tej serii i naszego wsparcia. Nie mogę jednak powiedzieć dokładnie kiedy zobaczycie i usłyszycie coś więcej.

Mając na uwadze jak dużą wtopą komercyjną był Prey, chwali się podejście Bethesdy, która nie zabija projektu jakby o zrobił inny, dużo większy wydawca.

Źródło: https://www.dualshockers.com/bethesdas-pete-hines-last-of-prey/

Tagi: arkane studios austin Bethesda Softworks pc playstation 4 prey

Nie przegap