Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.04.2018 19:33
Bethesda obiecuje sporo gier na E3 2018
986V

Bethesda obiecuje sporo gier na E3 2018

Czekacie na targi E3 2018? Bethesda podobnie jak ostatnie lata, zorganizuje swoją konferencję na której zapowie nowe gry. Pete Hines obiecuje, że tytułów będzie dużo i będą zróżnicowane.

Bethesda co roku trzyma poziom swoich konferencji. Nie tylko dostajemy materiały z gier już ujawnionych, ale także nowe gry. I mowa tutaj o tytułach na PC, sprzęty mobilne i konsole. Firma ponadto wychodzi z założenia, że od zapowiedzi nie może minąć za dużo czasu, wiec zapowiada gry wychodzące w tym samym roku.

The Elder Scrolls: Legends może wylądować na konsolach

W tym roku nie będzie inaczej. Zobaczymy sporo gier. To, co pokaże nam Bethesda ma być zróżnicowane i zadowolić szerokie grono graczy. Jak powiedział Hines w rozmowie z DualShockers:

Nie mogę dawać żadnych podpowiedzi jakie będą to gry i kiedy wyjdą. Ale mogę powiedzieć, że będziemy mieli dużo nowego do pokazania na E3. Ludzie sobie z tego nie zdają sprawy, ale sporo dzieje się u nas za kulisami.

Myślę, że graczom spodoba się to, co zobaczą. Pokażemy różne gry z różnych gatunków. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeśli mamy typować, to zobaczymy dodatek do Preya o którym mówi się od paru tygodni. Do tego Bethesda powinna pokazać swoją nową markę AAA, pięć minut dostanie też kolejny dodatek do The Elder Scrolls: Online i karcianka - TES: Legends.

Źródło: https://www.dualshockers.com/bethesdas-pete-hines-promises-variety-e3-2018-lineup/

Tagi: Bethesda e3 2018