Paweł Musiolik Paweł Musiolik 10.04.2018 08:47
The Elder Scrolls: Legends może wylądować na konsolach
547V

The Elder Scrolls: Legends może wylądować na konsolach

The Elder Scrolls: Legends, dostępne jak na razie wyłącznie na PC-tach i urządzeniach mobilnych może trafić na konsole.

The Elder Scrolls: Legends to karcianka Bethesdy, która korzysta z historii i świata The Elder Scrolls. Wydana na PC-tach na początku 2017 roku, a na smartfonach kilka miesięcy temu odnosi niemały sukces na przepełnionym rywalizacją rynku.

Bohaterowie Morrowinda trafią do Elder Scrolls: Legends

Co jakiś czas pojawiają się pytania na temat konsolowego wydania The Elder Scrolls: Legends. Ponownie, podczas rozmowy z redakcją Dualshockers. Pete Hines postanowił odpowiedzieć na zadanie pytanie.

Wszystko jest możliwe. Chcemy by nasze gry były dostępne ja każdym sprzęcie i mówię tu nie tylko o TES: Legends. Chcemy by jak najwięcej ludzi w nie zagrało.

Przenosimy na Switcha Dooma, Skyrima i Wolfensteina 2. Poświęcamy mnóstwo czasu by te gry działały dobrze, im większe grono odbiorców, tym lepiej. Chciałbym zobaczyć TES: Legends na konsolach. Jest mnóstwo rzeczy, które chciałbym zobaczyć. Mamy ogromną listę rzeczy nad którymi pracujemy i może karcianka jest jedną z nich.

Czyli mamy klasyczne unikanie zdecydowanych deklaracji. Nad czymś pracujemy, w swoim czasie dowiecie się nad czym. Więc czekamy.

Źródło: https://www.dualshockers.com/elder-scrolls-legends-consoles/

Tagi: Bethesda Dire Wolf Digital The Elder Scrolls: Legends