Daniel Stroński Daniel Stroński 09.04.2018 20:10
Ghost Recon Wildlands - darmowy weekend i Sam Fisher w tym tygodniu
661V

Ghost Recon Wildlands - darmowy weekend i Sam Fisher w tym tygodniu

Ghost Recon Wildlands za parę dni udostępni nam parę dni grania za darmo, a już jutro dostaniemy Sama Fishera!

Ghost Recon Wildlands rozpoczęło dwój drugi rok obecności na rynku. Deweloper nie zamierza porzucać swojej co-opowej gry, zapowiadając m.in. nowe rzeczy w trybie PvP. Nie udało Wam się sprawdzić nowego Ghost Recona przez ostatni rok? Jeszcze w tym tygodniu Ubisoft odda nam grę za darmo.

Plany na drugi rok gry Ghost Recon Wildlands

W dniach 12-15 kwietnia wszyscy spóźnialscy będą mogli sprawdzić, czy Ghost Recon Wildlands to coś dla nich. Graliście od premiery i porzuciliście produkcję? Warto zobaczyć, co przez rok zmieniło się w grze. Co prawda dostępny jest 5-godzinny trial, ale teraz będziemy mieli cały weekend na zabawę (i nie wykorzysta on Waszych 5 godzin!). Udostępniona zostanie cała gra, przy czym postępy przeniosą się do pełnej wersji, jeśli kiedyś taką zakupicie.

Jak przygotować się na darmowy weekend? Wystarczy znaleźć w PS Store Ghost Recon Wildlands i wybrać "Wypróbuj darmową wersję próbną". Jeśli Wam się spodoba już w pierwszym dniu, to do 12 kwietnia można kupić grę w niższej cenie:

  • Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands - Standard Edition - 113 zł
  • Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands - Gold Edition - 209 zł
  • Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands - Season Pass - 84 zł
  • Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands – Przepustka Ghost War - 33 zł
  • Ghost Recon Wildlands - Narco Road - 29 zł
  • Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands - Pakiet Duchów: Unidad - 10,50 zł

Co z Samem Fisherem? Już jutro dostaniemy darmową aktualizację "Special Operations I", a wraz z nią misję wymagającą cichego podejścia całej drużyny... no, jeśli nie chcecie zawieść bohatera serii Splinter Cell. Za jej wykonanie dostaniemy gogle Fishera, ale jeśli nie zdążycie tego zrobić do 2 maja - okazja przepadnie.

"Special Operations I" wprowadzi również nową klasę Echelon do trybu PvP (włącznie z nowym wariantem Sabotage z pięcioma nowymi mapami), która wyposażona jest w gadżet Sonar Pulse, pokazujący pobliskich przeciwników przez ściany. Klasa ma być dostępna za punkty Prestige lub jako część przepustki drugiego roku.

Ghost Recon Wildlands - zwiastun Sama Fishera

 

Źródło: https://news.ubisoft.com/article/splinter-cells-sam-fisher-sneaks-into-ghost-recon-wildlands

Tagi: Ghost Recon Wildlands playstation 4 Sam Fisher splinter cell Ubisoft