Paweł Musiolik Paweł Musiolik 26.03.2018 16:10
iPhone X w czerwonym kolorze i nowy iPad
510V

iPhone X w czerwonym kolorze i nowy iPad

Jak donoszą źródła, Apple planuje jutro ujawnić nowa wersję swojego iPada. Dodatkowo, firma planuje ujawnić nową wersję kolorystyczną iPhone'a X by ożywić sprzedaż tego modelu przed zapowiedzią kolejnego.

Kilku insajderów donosi, że już jutro Apple zapowie nowszą wersję najtańszego iPada, który ma kosztować $329. Wiarygodności tej informacji ma nadawać zbiegnięcie się tego z z planami Apple, które chce zwiększyć swoje udziały na rynku szkolnictwa, a tam tańszy i mocniejszy iPad byłby najbardziej potrzebny.

iPhone SE2 może przypominać iPhona'e X

Co do czerwonego iPhone'a X, plotka jest bardziej krucha. Pochodzi ona od jednej osoby, która co prawda słynie z ujawniania informacji na temat rynku smartfonów, ale sama przyznaje - nie jest w stanie zweryfikować tego, co usłyszała.

Czerwona wersja iPhone'a X miałaby ożywić sprzedaż ubiegłorocznego modelu i pozwolić zarobić Apple ciut więcej przed zapowiedzią kolejnej wersji iPhone'a X pod koniec tego roku. Ta wersja miałaby być czerwona, co... nie byłoby pierwszym tego typu ruchem kolorystycznym w historii iPhone'ów.

Źródło: https://9to5mac.com/2018/03/25/new-iphone-x-color-report/

Tagi: apple iphone iphone x