Paweł Musiolik Paweł Musiolik 26.03.2018 13:51
Nowy zwiastun Medievil na PS4 już za dwa tygodnie?
581V

Nowy zwiastun Medievil na PS4 już za dwa tygodnie?

Nowych wieści na temat Medievil na PS4 doczekamy się już za dwa tygodnie? Jeśli uwierzymy amerykańskim sklepom, które zostały zapytane przez fanów serii o grę - tak.

Po zapowiedzi wydania remake'u Medievil na PS4 w trakcie imprezy PlayStation Experience 2018, Sony milczy na temat tej produkcji. Nie wiemy kto zajmuje się odświeżaniem gry, kiedy tytuł pojawi się w sprzedaży i jak wygląda.

MediEvil wyląduje na PS4!

Ale to się zmieniło dzięki uporowi fanów. Ci postanowili wypytywać pracowników sieci sklepów w USa kiedy Medievil na PS4 będzie dostępny w formie zamówienia przedpremierowego. Wal-Mart twierdzi, że preordery na grę w ich systemie odpalone zostaną za dwa tygodnie.

Jaka impreza jest za dwa tygodnie? PAX East. Wtedy też Sony by miało przygotować nowe materiały oraz oddać nam możliwość przedpremierowego zamawiania tej produkcji.

Co ciekawe, Target podaje trochę inne informacje. W ich systemie, gra pojawi się jako przedpremierowe zamówienie 19 kwietnia, czyli równo dwa tygodnie po PAX East.

Opcje są dwie - Sony pokaże nam nowe materiały i odpali od razu preordery, albo niektóre sklepy zagwarantowały sobie wyłączność na okres dwóch tygodni. Oczywiście trzeba to traktować jako plotkę, zwłaszcza po ostatnich informacjach na temat zapowiedzi Spyro na PS4, które okazały się ściemą.

Tagi: medievil playstation 4 Sony Interactive Entertainment