Daniel Stroński Daniel Stroński 13.03.2018 15:55
A Way Out. Rozgrywka z komentarzem dewelopera
502V

A Way Out. Rozgrywka z komentarzem dewelopera

A Way Out otrzymało materiał z komentarzem twórcy - Josefem Faresem. Jak studio Hazelight poradziło sobie z oryginalnym pomysłem kooperację?

A Way Out to oryginalne podejście do zabawy w co-opie. Jest to historia Leo i Vincenta, których los wrzucił do jednego więzienia. Razem zaplanują ucieczkę i będą współpracować także na wolności, nieustannie oglądając się za ramię. Wszystko to na stale podzielonym ekranie, nawet w przypadku grania przez Sieć, przy czym jedna osoba może oglądać scenkę przerywnikową, podczas gdy druga ma swoje zadanie do wykonania.

A Way Out wygląda obiecująco, choć animacja lekko kuleje

Autorem A Way Out jest Josef Fares, twórca perełki z PS3 Brothers: A Tale of Two Sons. Jest to przy okazji niebywale pewna siebie osoba, która w każdym wystąpieniu przed kamerą dba o to, by oczy widzów były zwrócone na niego (nawet gdy zapowiedział, że do zabawy będzie potrzebna tylko jedna kopia gry dla dwóch graczy, musiał zrobić to w prześmiewczy sposób, nie stroniąc od wulgaryzmów). Teraz Faresa możemy posłuchać na materiale z rozgrywką, przygotowany przez serwis Eurogamer.

A Way Out - rozgrywka z deweloperem

 

Źródło: YouTube (Eurogamer)

Tagi: a way out Electronic Arts hazelight playstation 4 wideo