Daniel Stroński Daniel Stroński 05.03.2018 19:44
Naruto Shippuden: UNS Trilogy. Znamy datę premiery wersji na Switcha
257V

Naruto Shippuden: UNS Trilogy. Znamy datę premiery wersji na Switcha

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy zapowiedziano niedawno na konsolę Nintendo Switch i właśnie dostaliśmy anglojęzyczny zwiastun wraz z datą wydania kolekcji poza Japonią.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy odświeża trylogię udanych bijatyk 3D z bohaterami serii mangi i anime Naruto, które fani znają z PS3 oraz w odświeżonej wersji na PlayStation 4. Teraz zestaw gier stanie się przenośny za sprawą wersji na Switcha, z tym że do tej pory znaliśmy jedynie japońską datę premiery. Wydawca podzielił się w końcu zwiastunem dla Zachodu.

Nasza recenzja Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy (PS4)

Ciepło przyjęty remaster trzech pierwszych odsłon serii Ultimate Ninja Storm będzie dostępny poza Japonią od 26 kwietnia, jak ogłosiło Bandai Namco Entertainment. Przypominamy, że jest to zestaw następujących gier:

  • Naruto: Ultimate Ninja Storm,
  • Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2
  • Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3

... które opowiadają wydarzenia od początku serii aż do 4. Wielkiej Wojny Ninja. W zestawie znajdą się wszystkie dodatki z wersji na PS4 (włącznie z grywalnym Larsem z serii Tekken), lecz nie ma co liczyć na pudełkowe wydanie. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy ma być dostępne jedynie w cyfrowym sklepiku Nintendo eShopie.

Naruto Shippuden: UNS Trilogy - zwiastun anglojęzyczny

 

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy