Jakub Barwiak Jakub Barwiak 26.02.2018 19:21
The Last of Us. Twórca nie chce bezpośredniej adaptacji
651V

The Last of Us. Twórca nie chce bezpośredniej adaptacji

Bohaterowie The Last of Us na ekranach kin? Tego nie chciałby Neil Druckmann z Naughty Dog.

Scenariusz do filmowego The Last of Us jest ukończony, jednak Neil Druckmann z Naughty Dog ma nadzieję, iż nigdy nie przerodzi się on w gotowy film, a przynajmniej nie w obecnej formie.

Wiedźmin - pilot serialu z gotowym scenariuszem

W rozmowie z Danem Trachtenbergiem - reżyserem Cloverfield Lane 10 – zdradził, iż ma nadzieję na to, iż filmowcy nie użyją jego skryptu do produkcji kinowej adaptacji.

Pracowałem nad skryptem do filmu The Last of Us, który miał być bezpośrednią adaptacją. W tym momencie, dystansując się do niego, patrzę na niego i myślę sobie, że nie chcę aby ten film powstał.

Z pewnością wielu fanów chciałoby zobaczyć bohaterów The Last of Us na ekranach kin, Druckmann nie jest jednak zwolennikiem bezpośrednich adaptacji gier Naughty Dog, wszystko przez filmową naturę gier tego studia. Druckmann jest jednak zwolennikiem obrazów, które opowiedzą inne historie toczące się w świecie The Last of Us.

W tym momencie wiemy, iż Sony Pictures postawiło na filmowy prequel Uncharted, w jakim kierunku pójdą w przypadku The Last of Us? Być może niedługo się tego dowiemy.

Źródło: https://screenrant.com/naughty-dog-last-of-us-movie-neil-druckmann/

Tagi: Naughty Dog sony pictures the last of us