Paweł Musiolik Paweł Musiolik 19.02.2018 02:45
Grand Theft Auto V doczeka się jeszcze jednego wydania
1913V

Grand Theft Auto V doczeka się jeszcze jednego wydania

GTA V Premium Edition pojawiło się na niemieckim Amazonie z planowaną datą wydania na marzec tego roku. Czyżby Rockstar postanowiło sprzedać grę raz jeszcze dorzucając do gry coś ekstra?

GTA V sprzedaje się mimo upływu lat fantastycznie. W samym 2017 roku sprzedano 15 milionów kopii gry, dzięki czemu, Rockstar Games może pochwalić się wynikiem 90 milionów sprzedanych sztuk gry na wszystkie platformy. Dlaczego ludzie kupują GTA V? Przede wszystkim z powodu GTA Online, które wspierane jest każdego tygodnia nową zawartością.

GTA Online rozdaje pieniądze w ramach zwrotu podatku

Rockstar Games do tej pory skupiało się na wypuszczaniu co jakiś czas nowych zestawów w cyfrowej dystrybucji. Jednak wygląda na to, że GTA V raz jeszcze wyląduje na sklepowych półkach w nowym wydaniu. W niemieckim Amazonie pojawił się wpis z Grand Theft Auto V Premium Edition na PS4 i Xboksa One.

GTA V Premium Edition PS4

Co ciekawe, na stronie z wydaniem Xboksowym widnieje informacja o wsparciu rozdzielczości 4K,co jeśli nie jest błędem, sugerowałoby wypuszczenie aktualizacji pod Xboksa One X. Wtedy zasadnym jest pytanie - co z PS4 Pro? Czy posiadacze konsoli Sony także mogliby liczyć na łatkę do GTA V na PS4 Pro?

Na razie jednak, do czasu oficjalnej zapowiedzi - należy to traktować jako plotkę.

GTA V - rozgrywka z PS4

 

Źródło: https://www.amazon.de/Grand-Theft-Auto-Premium-PlayStation/dp/B079W5RRS9/

Tagi: Grand Theft Auto V playstation 4 Rockstar North Take-Two