Daniel Stroński Daniel Stroński 15.02.2018 14:07
Farming Simulator 19 odświeży rolniczą serię
838V

Farming Simulator 19 odświeży rolniczą serię

Farming Simulator 19 nie tylko trafi na konsole PlayStation 4, ale też zapowiada nową ścieżkę, jaką będzie podążała seria.

Po zeszłorocznym Farming Simulator 18 na PS Vitę, tegoroczna odsłona znajdzie się na PlayStation 4 i deweloper zapowiada, że poczujemy w niej świeże podejście do tematu. Zapomnijcie o kopii poprzedniczki z nowymi maszynami i możliwościami - "dziewiętnastka" ma być najbardziej rewolucyjną odsłoną w historii serii.

Pamiętajcie o alternatywie w postaci Pure Farming 2018

Farming Simulator 19 skorzysta z nowego silnika i dostanie znacznie lepszą oprawę graficzną, a będzie co oglądać, gdyż na start dostaniemy aż trzy odmienne otwarte plansze, gdzie zajmiemy się rolniczym życiem samotnie lub z przyjaciółmi w kooperacji. Deweloper chwali się przy tym, że dosłownie w każdym aspekcie rozgrywki znajdziemy masę nowości i duże zmiany. Na razie nie ujawniono zbyt wiele, bo premiera planowana jest na tegoroczną jesień, ale możemy liczyć na nowe marki maszyn, pojazdy, zwierzęta (w tym konie), rośliny, rzeczy do robienia na farmie oraz (co najważniejsze) mechaniki.

Farming Simulator 19 - zwiastun gry

 

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: b Farming Simulator 19 Focus Home Interactive giants software