Paweł Musiolik Paweł Musiolik 15.02.2018 11:43
Kingdom Come: Deliverance zalicza dobry start mimo średnich ocen
509V

Kingdom Come: Deliverance zalicza dobry start mimo średnich ocen

Kingdom Come: Deliverance mimo średniego debiutu pod względem ocen ze strony recenzentów sprzedaje się po prostu dobrze. Z wyniku premierowego zadowolony jest założyciel Warhorse - Daniel Vavra.

Wyczekiwane Kingdom Come: Deliverance nie zaliczyło zbyt dobrego startu jeśli chodzi o recenzje. Te nie dość, że podzieliły graczy, to jeszcze ostatecznie średnia ocen wskazuje, że na razie  gra ekipy Warhorse jest najwyżej średniakiem.

Kingdom Come: Deliverance lada moment zostanie załatane

PC-towa wersja jest oceniana znacznie lepiej od konsolowej, to trzeba przyznać. Warhorse miało ogromne problemy by konsolowe wydanie działało płynnie i bez większych błędów. Co prawda kolejne po premierowej łatki zapowiedziano, ale i tak osoby, które kupiły grę na premierę muszą męczyć się z ogromem błędów.

Warhorse może być jednak zadowolone ze sprzedaży Kingdom Come: Deliverance. W czeskiej telewizji, Vavra przyznał, że na start sprzedano 500 tysięcy kopii, z czego 300 tysięcy na Steamie, a 100 tysięcy w wersjach pudełkowych (czyli wynik dotyczy głównie konsol). Wynik nie zrobi wrażenia gdy porówna się go z największymi produkcjami, ale Kingdom Come: Deliverance do takiego miana nie aspiruje i jeśli deweloperzy są zadowoleni ze startu, to ich plan został wypełniony.

Teraz pozostało czekać na łatanie ogromu błędów i poprawę działania na konsolach, zwłaszcza zwykłej PS4.

Kingdom Come: Deliverance - zwiastun premierowy

 

Źródło: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/2390836-pocitacove-hry-zazivaji-v-cesku-rozmach-pribyva-tvurcu-i-studii

Tagi: Deep Silver Kingdom Come: Deliverance playstation 4 warhorse