Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 14.02.2018 18:43
Shining Resonance Re:frain. Odświeżona rozgrywka na nowym zwiastunie
392V

Shining Resonance Re:frain. Odświeżona rozgrywka na nowym zwiastunie

Shining Resonance Re:frain kusi fanów jRPG-ów nowym zwiastunem. Definitywne wydanie tego tytułu to nie tylko usprawnienia graficzne, ale i lepszy balans samej rozgrywki oraz trochę nowej zawartości.

Shining Resonance Re:frain to rozbudowana wersja gry jRPG, która pierwotnie pojawiła się w 2014 roku na PS3. Nowe wydanie ma się cechować lepszą oprawą wizualną oraz dodatkową zawartością nieobecną w oryginalnej edycji. Całość zadziała także w 60 klatkach na sekundę.

Shining Resonance Re:frain zabierze nas na antyczny kontynent, gdzie żył bóg Alfheim. Przed wieloma latami istniały tutaj smoki, które dawno wyginęły a ich dusze zostały skrystalizowane i rozrzucone po wszystkich zakątkach lądu. Jeden ze smoków zdołał jednak przeżyć, a opowieść skupi się na wzruszającej historii między relacją tego stworzenia i młodej dziewczyny, która go niegdyś uratowała.

Shining Resonance Re:frain - japoński zwiastun

Shining Resonance Re:frain będzie zawierało od razu wszystkie wydane do tej pory dodatki DLC. Nowy tryb "Refrain" pozwoli poznać nieznane scenariusze dla postaci Escela Noa Aura i Jenius Aeon - dołączą oni do grona grywalnych bohaterów. Twórcy ułatwili także starcie z pierwszym bossem oraz wprowadzili możliwość restartowania pojedynków po porażce. Premiera w Japonii odbędzie się dnia 29 marca. Wydawca nie potwierdził na razie premiery w innych częściach świata.

Źródło: https://gematsu.com/2018/02/shining-resonance-refrain-two-minute-trailer

Tagi: Media.Vision playstation 4 SEGA Shining Resonance Re:frain wideo