Paweł Musiolik Paweł Musiolik 14.02.2018 16:26
The Evil Within 2 otrzymało tryb FPP
798V

The Evil Within 2 otrzymało tryb FPP

The Evil Within 2 wraz z dzisiejszą aktualizacją gry możemy ogrywać w widoku FPP, co - mówiąc prostym językiem - pozwala nam spojrzeć na świat gry z oczu Sebastiana.

Tango Gameworks postanowiło wszystkich zaskoczyć w nowej aktualizacji The Evil Within 2, udostępniając wszystkim za darmo opcję gry z perspektywy oczu bohatera gry. Wystarczy, że pobierzecie nową łatkę i włączycie w opcjach gry odpowiednią opcję. Dzięki temu, gra wybierze całkiem nowego wymiaru.

Final Fantasy XV, The Evil Within 2 i NBA 2K18 taniej w PS Store

Jak na temat tego pomysłu wypowiedział się Shinsaku Ohara z zespołu deweloperskiego?

Eksperymentowaliśmy trochę z rozgrywką w trybie pierwszoosobowym, ale był to raczej późniejszy dodatek i swego rodzaju zabawa, ponieważ grę zaprojektowaliśmy z myślą o widoku trzecioosobowym.

Niektórzy użytkownicy posiadający doświadczenie techniczne znaleźli sposób na uruchomienie tego trybu poza wyznaczonymi obszarami i spotkało się to z pozytywnym przyjęciem. Powiedzieliśmy więc sobie: „A co tam! Zróbmy z tego dodatek dostępny na wszystkich platformach”. Wielu fanów gier grozy lubi grać w horrory, korzystając z widoku pierwszoosobowego, więc dla tych, którzy chcą zobaczyć świat The Evil Within 2 oczami Sebastiana, będzie to naprawdę wspaniałe doświadczenie.

The Evil Within 2 - zwiastun trybu FPP


Jeśli więc szukaliście powodu by wrócić do gry, albo dodatkowego poza dzisiejszą promocją (grę kupicie za 99 złotych), to tryb FPP może być wystarczająco interesującą zachętą.

Źródło: https://bethesda.net/pl/article/5SJjZYbiLYGwMo0G2MwcsC/the-evil-within-2-first-person-mode-now-available

Tagi: Bethesda PlayStation 4 Tango Gameworks The Evil Within 2 wideo