Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 12.02.2018 17:22
Let it Die zostało pobrane 4 miliony razy, a twórcy szykują nową zawartość
273V

Let it Die zostało pobrane 4 miliony razy, a twórcy szykują nową zawartość

Let it Die nie jest może najpopularniejszą produkcją free-to-play na PS4, ale tytuł sukcesywnie powiększa swój zasięg i coraz więcej osób postanawia go sprawdzić. Gra osiągnęła własnie nowy próg, a twórcy zapowiadają nowości.

Let it Die to ekskluzywna dla PS4 produkcja free-to-play, która należy do gatunku wymagających gier RPG akcji. Użytkownicy wspinają się po piętrach obskurnej wieży, a po śmierci zaczynają zabawę bez ekwipunku. Ten trzeba zdobyć na nowo lub ukraść innym graczom. Wszystko to w klimatach mieszających horror i czarną komedię.

Let it Die zapowiada drugi rok atrakcji

Let it Die zadebiutowało w PS Store dnia 3 grudnia 2016 roku i od tego czasu zebrało wokół siebie grono fanów. Gra osiągnęła właśnie kolejny próg,a twórcy chwalą sukcesem. Tytuł od dnia premiery został już pobrany przez 4 milionów użytkowników. Oznacza to, że od maja zeszłego roku doszło milion graczy. Producenci są zadowoleni z wyników i zapowiadają, że wydłuży to cykl życia gry. Kazuki Morishita, będący prezesem GungHo Online Etertainment, podziękował fanom za wsparcie i zapewnił, że nowa zawartość już się tworzy. Twórca wspomniał również, że dnia 27 lutego ruszy specjalna audycja świętująca sukces gry. Będziecie ją mogli obejrzeć w tym miejscu.

 

Źródło: youtube.com/watch?v=Cc6eMXKTv3I

Tagi: Grasshopper Manufacture GungHo Online Entertainment let it die playstation 4 wideo