Daniel Stroński Daniel Stroński 09.02.2018 14:18
Oddworld: Munch's Oddysee HD na Vitę trafia do pudełka
252V

Oddworld: Munch's Oddysee HD na Vitę trafia do pudełka

Oddworld to seria, która zdecydowanie może pochwalić się grupą oddanych fanów, a ci na pewno nie pogardziliby pudełkowym wydaniem przenośnego remastera Oddworld: Munch's Oddysee. Grę na fizycznym nośniku dostaniemy jeszcze w tym miesiącu!

Oddworld: Munch's Oddysee HD to świetna okazja do nadrobienia gry sprzed 17 lat, sequela kultowego Oddworld: Abe's Oddysee z PS One. Produkcja trafiła w wersji HD na PlayStation 3 w 2012 roku, a od dobrych 3 lat dostępna jest również na PS Vicie. Była to długa droga, ale w końcu Odyseję Muncha postawimy sobie na półce.

Nasza recenzja Oddworld: Munch's Oddysee HD

Oddworld: Munch's Oddysee HD to platformer, gdzie naprzemiennie kierujemy poczynaniami Abe'a i Muncha. Tym razem spróbujemy uratować gatunek tego drugiego przed zagładą i w tym celu niezbędna okaże się współpraca dwójki bohaterów. Zabawa znacznie różni się od tego, co możemy pamiętać z Abe's Oddysee, ale to wciąż przezabawny tytuł od Oddworld Inhabitants, także możemy być pewni dziwacznego humoru twórców. Premiera pudełkowej wersji została zaplanowana na ten miesiąc, 23 lutego.

 

Źródło: Twitter (@OddworldInc)

Tagi: Just Add Water Ltd. limited run Oddworld Inhabitants Oddworld: Munch's Oddysee HD playstation vita