Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 08.02.2018 19:57
Far Cry 5 - szaleni najemnicy przedstawieni na nowych zwiastunach
537V

Far Cry 5 - szaleni najemnicy przedstawieni na nowych zwiastunach

W Far Cry 5 nie będziemy walczyć sami. Do naszego ruchu oporu przyłączy się cała plejada zwariowanych osobników. Każdy z nich ma własne motywy, które kierują go do walki z sektą Josepha Seeda.

Far Cry 5 przedstawia różnorodnych najemników, których wykorzystamy w trakcie walki z sektą Eden kierowaną przez ojca Josepha Seeda. Każdy z naszych sojuszników to unikalny żołnierz cechujący się własnym zestawem umiejętności.

Far Cry 5 przedstawia zawartość przepustki sezonowej

Pierwszy najemnik z Far Cry 5 to Sharky Boshaw szalony piroman uzbrojony w miotacz ognia i materiały wybuchowe. Posiada też wyjątkową odporność na uderzenia i wybuchy.

Far Cry 5 - Charakterystyka postaci Sharky Boshaw

Jess Black jest łowczynią walczącą za pomocą łuku. To śmiercionośna i skuteczna zabójczyni potrafiąca użyć kamuflażu, aby stać się niewidzialną dla przeciwników.

Far Cry 5 - Charakterystyka postaci Jess Black

Nick Rye określany jest mianem utalentowanego króla przestworzy. Jego umiejętności pilotażu będą nieodzowne dla ruchu oporu i pozwolą przywołać ostrzał z powietrza.

Far Cry 5 - Charakterystyka postaci Nick Rye

Hurk to typowy mięśniak, który nie grzeszy inteligencją. Braki w wykształceniu nadrabia swoim RPG, które sprawdza się idealnie w niszczeniu pojazdów.

Far Cry 5 - charakterystyka postaci Hurk

Grace Armstrong to wyborowy strzelec. Służyła w wojsku i brała udział w misji w Afganistanie. Celne strzały w głowę wychwycimy dzięki celownikowi laserowemu, który łatwiej zauważyć na wrogim terenie.

Far Cry 5 - charakterystyka postaci Grace Armstrong

Boomer to kły do wynajęcia. Ten psi zwiadowca walczy, aby pomścić zamordowaną rodzinę. Potrafi rzucać się na wrogów, oznaczać przeciwników i przynosić nam ich karabiny - a wszystko to za pieszczoty w postaci głaskania.

Far Cry 5 - charakterystyka postaci Boomer

Ostatnim z najemników jest Adelaide Drubman matka Hurka i królowa helikopterów, które będziemy mogli przyzywać.

Far Cry 5 - charakterystyka postaci Adelaide Drubman

Źródło: YouTube (Ubisoft Polska)

Tagi: Far Cry 5 najemnicy playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal wideo