Kacper Mądry Kacper Mądry 08.02.2018 17:03
Crossout. Aktualizacja 0.9.0 wprowadza nową frakcję
355V

Crossout. Aktualizacja 0.9.0 wprowadza nową frakcję

Crossout otrzymało aktualizację, która wprowadza do gry nową frakcję. Szykują się pojazdy jeżdżące bokiem!

Crossout może pochwalić się nową aktualizacją, która wprowadza masę nowości. Poznajcie Podżegaczy!

Aktualizacja 0.9.0 wprowadza do gry nową frakcję. Podżegacze są wyznawcami ognia, co oznacza, że na graczy czekać będzie walka skąpana w ogniu. Do gry wprowadzono m.in. bomby zapalające, drony kamikaze czy podwozia zbudowane z potężnych rozdrabniarek.

crossout playstation 4

Interesująco zapowiadają się rozwiązania techniczne. Frakcja Podżegaczy oferuje tzw. mechanizm śrubowy "Meat Grinder". Zastępując nim koła, dostajemy możliwość przemieszczania się z tą samą prędkością w dowolnym kierunku, również na boki. Dodatkowe obrażenia zadawane przy kontakcie z innymi maszynami, sprawiają, że śruby doskonale łączą się z harpunem, którym możemy przyciągać wrogie pojazdy.

crossout playstation 4

Aktualizacja Crossout do wersji 0.9.0 wprowadza również kilka nowości dotyczących mechanik rozgrywania pojedynków. Zwiększony został maksymalny czas trwania bitew PvP z 3 do 5 minut dla graczy, którzy osiągnęli 10 poziom. Dodatkowo, wydłużono o 50% czas wymagany na zdobycie celu, pozwalając na planowanie bardziej złożonych taktyk i pełne wykorzystywanie różnorodnych wariantów uzbrojenia.

Crossout - zwiastun aktualizacji 0.9.0


 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: crossout Gaijin Network Ltd playstation 4 targem games

Nie przegap