Paweł Musiolik Paweł Musiolik 08.02.2018 10:38
ARK Park - data premiery, nowe informacje o grze
719V

ARK Park - data premiery, nowe informacje o grze

ARK Park, VR-owa propozycja ekipy Snail Games po lekkim poślizgu, wreszcie trafi do sprzedaży. Co zaoferuje gra i jaka jest data premiery ARK Park?

ARK Park to VR-owa propozycja ekipy Snail Games w świecie pełnym dinozaurów. Tytuł zapowiedziano m.in. na PlayStation VR w 2016 roku z planami na wydanie produkcji w 2017. Niestety, nie wyszło i deweloper zapowiedział przesunięcie premiery na ten rok

Na szczęście - długo nie będziemy musieli czekać na wydanie ARK Park. Tytuł zaoferuje nam kilka trybów gry. Podstawowym będzie tryb eksploracji w którym będziemy przemierzać świat pełen dinozaurów i innych stworów epoki minionej. W tym trybie będziemy mogli kolekcjonować genotypy zwierząt, które pozwolą nam potem na stworzenie nowych przedmiotów. W tym trybie także będziemy mogli budować oraz walczyć z atakującymi nas istotami.

ARK Park zaoferuje też opcję rozgrywki sieciowej z innymi graczami, którzy wyposażeni będą w PS VR. Niestety, nic nie wiadomo o ewentualnej wspólnej grze z posiadaczami wersji na PC. Kiedy wyjdzie ARK Park? 22 marca 2018 roku w dwóch wersjach. Wydanie Deluxe zaoferuje dodatkowe ubranie dla naszej postaci oraz dinozaura na którym będziemy mogli jeździć.

ARK Park - zwiastun gry

 

Tagi: ARK Park playstation 4 playstation vr Snail Games