Paweł Musiolik Paweł Musiolik 06.02.2018 20:35
Pokemon Go wzbogaci się o zadania. Co nowego znaleziono w 0.91.1?
344V

Pokemon Go wzbogaci się o zadania. Co nowego znaleziono w 0.91.1?

Pokemon Go wkrótce zostanie porządnie rozbudowane. Ekipa Silph Road grzebiąc w plikach gry po najnowszej aktualizacji znalazła w nich informację o zadaniach wewnątrz gry.

Pokemon Go ostatnio zostało zaktualizowane do wersji 0.91.1 i grzebania w plikach gry poświęciła się (jak za każdym razem) ekipa The Silph Road. I znaleziono tym razem wiele dobrego, ukrytego przez Niantic przed oczami graczy.

Pokemon GO otrzymuje 23 nowych pokemonów 3. generacji

Zadania. Te mają pojawić się w grze. W plikach znaleziono odniesienia do dwóch typów zadań - fabularne i związane z wyzwaniami. Wraz z nimi, pojawiły się wymagania, które będą przypisywane do zadań. Dotyczyć będą m.in. łapania Pokemonów, kręcenia Pokestopami, spacerowaniem z naszym Pokemonem, wykluwaniem jajek czy walczeniu w raidach. Pojawiły się też dodatkowe informacje o atrybutach i postaciach związanych z zadaniami.

Co znaleziono poza tym? Potwierdzono wyszukiwanie po pokemonach w wersji shiny, przebudowaną sekcję newsową oraz paski energii. Na ten moment - nie wiadomo jaki jest cel tego ruchu, ale Niantic bez wątpienia coś planuje. Do gry dodano także nowe informacje o lokalizacji postaci, a także nowe przyciski, które będą służyć do wyboru formy Deoxysa i Castforma, co sugeruje, że ich debiut w grze jest już blisko.

Czekamy więc na oficjalne informacje od Niantic na temat zadań. Chociaż mając na uwadze tempo ich prac - nie spodziewamy się za szybkiego ujawnienia nowych sposobów na grę w Pokemon Go.

Źródło: https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/7vhz6g/the_silph_roads_apk_teardown_of_v0911_is_complete/

Tagi: Inc. Niantic Pokemon Go