Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 06.02.2018 18:58
Pillars of Eternity II: Deadfire. Klasyka RPG w najlepszym wydaniu trafi na PS4
527V

Pillars of Eternity II: Deadfire. Klasyka RPG w najlepszym wydaniu trafi na PS4

Posiadacze PlayStation 4 należący do fanów klasycznych gier cRPG mogą dopisać do listy życzeń kolejny tytuł. Pillars of Eternity II: Deadfire zmierza na konsole i pojawi się na rynku jeszcze w tym roku.

Pillars of Eternity II: Deadfire to kontynuacja udanego cRPG-a, który w zeszłym roku zagościł na konsolach i zebrał wysokie oceny. Fani gatunku na pewno się ucieszą, bo zapowiedziano właśnie, że druga odsłona trafi również na PlayStation 4.

Nasza recenzja Pillars of Eternity: Complete Edition

Pillars of Eternity II: Deadfire to kolejne dzieło Obsidian Entertainment. Studio specjalizuje się w grach cRPG i cyklicznie przygotowuje kolejne tytułu z tego gatunku, które czerpią pełnymi garściami z klasyki. Produkcja wersji PC jest już na ukończeniu, a twórcy zapowiedzieli, że ich dzieło zagości również u posiadaczy konsol. Za port odpowiadać będzie studio Red Cerberus.

Fabuła Pillars of Eternity II: Deadfire skupi się na poszukiwaniu boga światła o imieniu Eothas. Odwiedzimy też zupełnie nowy region, czyli tytułowe Deadfire składające się z wielu pomniejszych wysepek. Poniżej zwiastun przedstawiający wczesną wersję rozgrywki. Premiera konsolowej edycji nastąpi pod koniec roku w okresie świątecznym.

Pillars of Eternity II: DeadfireRed Cerberus - zwiastun

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2018/02/06/pillars-of-eternity-ii-deadfire-coming-to-consoles.aspx

Tagi: Pillars of Eternity II: Deadfire PlayStation 4 Red Cerberus wideo