Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 01.02.2018 20:16
Kingdom Come: Deliverance. Nowy zwiastun przygotowuje na dramatyczną opowieść kowala
472V

Kingdom Come: Deliverance. Nowy zwiastun przygotowuje na dramatyczną opowieść kowala

Kingdom Come: Deliverance zapowiada się na powiew świeżości w gatunku RPG. Twórcy nie tylko zaoferują wielki świat i niesamowicie rozbudowaną rozgrywkę, ale i angażującą historię. Właśnie na tym aspekcie skupia się nowy zwiastun.

Kingdom Come: Deliverance stawia na realizm i fabułę. Poznamy dramatyczną historię syna kowala, którego rodzina została brutalnie zamordowana. Nasz bohater wyruszy w podróż napędzany poczuciem zemsty, a od nas zależeć będzie w jaki sposób potoczą się jego losy.

Kingdom Come: Deliverance - alkohol, dyplomacja i ogrom możliwości

Kingdom Come: Deliverance to bardzo rozbudowany przedstawiciel gatunku, gdzie opowieść będzie się cechowała nieliniowym charakterem. Otrzymamy wielki i dynamiczny świat w postaci średniowiecznych Czech i trafimy nawet na historyczne postacie. Rzeczywiste ramy czasowe wykluczają wszelkie elementy fantastyczne, a walka będzie bardzo wymagająca. Nie zabraknie również standardowych elementów RPG, jak rozwój naszej postaci i ekwipunku.

Kingdom Come: Deliverance - zwiastun "A Blacksmith's Tale"

Kingdom Come: Deliverance zadebiutuje na rynku w dniu 13 lutego, a powyżej możecie obejrzeć nowy zwiastun wprowadzający do historii Henryka.

Źródło: YouTube (Deep Silver)

Tagi: Deep Silver Kingdom Come: Deliverance PlayStation 4 warhorse wideo