Jakub Barwiak Jakub Barwiak 01.02.2018 18:46
Twórcy Minionków stworzą animację Super Mario
245V

Twórcy Minionków stworzą animację Super Mario

Po miesiącach plotek, w końcu nadeszło oficjalne potwierdzenie. Nintendo, wraz z twórcami Minionków, stworzy film Mario.

Nintendo oficjalnie potwierdziło, iż doszło do porozumienia z Illumination Entertainment i wspólnie wyprodukują pełnometrażowy film animowany z Mario w roli głównej. Producentem obrazu ze strony Nintendo będzie sam Shigeru Miyamoto, jego odpowiednikiem po stronie Illumination, będzie prezes tej wytwórni Chris Meledandri.

Aktor znany z Piratów z Karaibów dołącza do obsady Detective Pikachu

Ogłoszenie to nie jest żadnym zaskoczeniem, potwierdza ono jedynie plotki, które pojawiały się w ostatnich miesiącach. Niestety mimo oficjalnego potwierdzenia, nie znamy wielu szczegółów o pełnometrażowej animacji Mario. Możemy mieć nadzieję, że oprócz ikonicznego hydraulika, w filmie zobaczymy również innych znanych bohaterów Nintendo takich jak Luigi, Bowser, Księżniczka Peach, Yoshi czy też Toad.

Biorąc pod uwagę, iż tym razem japoński gigant postawił na film animowany, możemy być raczej spokojni o zachowanie ducha gier. Illumination powinno również spokojnie pokazać nam niezwykłe światy odwiedzane przez Mario i jego towarzyszy.

W tym momencie pozostaje nam jednak czekać. Do kiedy? Nie wiadomo, gdyż Nintendo nie podało jeszcze daty premiery.

Źródło: https://screenrant.com/super-mario-animated-movie-nintendo-illumination/

Tagi: illumination Mario Nintendo super mario bros