Jakub Barwiak Jakub Barwiak 01.02.2018 00:04
House of Cards. Finałowy sezon ze znanymi nazwiskami w obsadzie
475V

House of Cards. Finałowy sezon ze znanymi nazwiskami w obsadzie

Z dobrze znanych powodów, przed scenarzystami House of Cards nie lada wyzwanie. Być może pomogą im w tym znane nazwiska, które dołączą do obsady.

House of Cards nie było co prawda pierwszym serialem oryginalnym Netfliksa, jednak jako pierwsze osiągnęło tak wielki sukces. Przyczyną tego sukcesu była m.in. świetna gra Kevina Spacey i Robin Wright. Z powodu oskarżeń o molestowanie seksualne jakie padły pod adresem Spacey’ego, produkcja szóstego sezonu została wstrzymana a aktor wyrzucony z obsady. Ostatecznie zdecydowano o dokończeniu serialu już z Robin Wright w roli głównej.

Luc Besson blisko porozumienia z Netfliksem?

Netflix ogłosił właśnie, iż produkcja szóstej serii została wznowiona, a do obsady dołączą Diane Lane (Batman v Superman) i Greg Kinnear (Mała Miss). Nie wiemy jednak w jakie postacie wcielą się aktorzy.

Nie znamy również szczegółów dotyczących premiery szóstej serii, biorąc jednak pod uwagę, iż jest ona już w produkcji, można założyć, iż premiera nastąpi jeszcze w tym roku, zwłaszcza, iż finałowy sezon ma liczyć mniej odcinków, niż poprzednie. W finale House of Cards powrócą Wright, Michael Kelly, Jayne Atkinson, Patricia Clarkson, Constance Zimmer, Derek Cecil, Campbell Scott i Boris McGiver.

Największą zagadką pozostaje jednak fakt, w jaki sposób scenarzyści rozwiążą wątek Franka Underwooda. Od tego zresztą w głównej mierze zależeć będzie, czy zakończenie House of Cards będzie satysfakcjonujące.

Źródło: http://collider.com/house-of-cards-season-6-cast-diane-lane-greg-kinnear/#images

Tagi: house of cards netflix