Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 30.01.2018 18:04
Extinction z edycją Deluxe i datą premiery. Gra nadejdzie w kwietniu
328V

Extinction z edycją Deluxe i datą premiery. Gra nadejdzie w kwietniu

Twórcy Extinction ujawnili datę premiery swojej gry oraz przedstawili edycję "Deluxe". Znamy też cenę poszczególnych wydań i zawartość dodatku dodawanego do zamówień przedpremierowych. Pozostaje nam tylko wyczekiwać dnia, w którym nadejdzie wyginięcie.

Extinction opowie historię bohatera o imieniu Avil - ostatniego członka legendarnego ugrupowania Sentinels. Jest on jedynym wojownikiem zdolnym do walki z przedstawicielami olbrzymiej rasy Ravenii. Brutalna rozgrywka skupi się na krwawej walce oraz zręcznym wykorzystywaniu otoczenia, a naszym celem będzie ochronić ludzkość przed tytułowym wyginięciem.

Extinction na zwiastunie pełnym rozgrywki

Extinction pojawi się na rynku w dniu 10 kwietnia i zostało wycenione na kwotę $59.99. Do sprzedaży trafi też edycja "Deluxe" zawierająca przepustkę sezonową "Days of Dolorumu". Bogatsze wydanie sprzedawane będzie po cenie $69.99. Cena samej przepustki sezonowej to z kolei koszt $14.99. Amerykanie otrzymają również bonus dodawany do zamówień przedpremierowych. Kupując w ten sposób grę na PS Store otrzymają dodatek DLC "Double Trobule", czyli serię dodatkowych wyzwań. W Europie zapewne będzie funkcjonować podobna oferta.

Extinction - zwiastun z rozgrywką

Źródło: Notatka prasowa

Tagi: extinction Iron Galaxy Studios Maximum Games playstation 4 wideo