Paweł Musiolik Paweł Musiolik 27.01.2018 03:23
Rainbow Six: Siege jednak nie zdrożeje. Ubisoft przeprasza za aferę
471V

Rainbow Six: Siege jednak nie zdrożeje. Ubisoft przeprasza za aferę

Rainbow Six: Siege wraz z pojawieniem się trzeciego sezonu miało podrożeć w podstawowej wersji. Jednak z powodu ogromnej fali niezadowolenia wśród graczy, Ubisoft błyskawicznie zmienił zdanie.

Start trzeciego sezonu Rainbow Six: Siege wyznaczał datę podniesienia ceny podstawowej wersji gry do 199 złotych. W tamach rekompensaty, dostawać mieliśmy dodatkową zawartość w grze. To nie spodobało się graczom, którzy uznali, że podnoszenie ceny podstawowej wersji jest bez sensu i cała ta dodatkowa zawartość nikomu nie jest potrzebna.

Rainbow Six: Siege otrzyma wsparcie dla PS4 Pro

Wydawać by się mogło, że Ubisoft będzie bronił swojej decyzji i podejmie próbę wytłumaczenia się z niej oraz przekonania fanów, że ich decyzja ma sens. Ale nie. Francuska firma postanowiła błyskawicznie rozbroić bombę, która im się przypadkowo pojawiła i wycofać się z planowanych zmian cen.

Na Reddicie pojawił się wątek w którym w trzech punktach Ubisoft informuje o zaniechaniu części swojego planu.

  • Po pierwsze, weterani gry otrzymają najpóźniej do 6 marca skórkę Ash Sidewinder Elite, która pojawi się z automatu w ekwipunku.
  • Po drugie - cena standardowej edycji gry pozostanie bez zmian i nie będziemy musieli za nią dopłacać.
  • Po trzecie - wkrótce poznamy nowy, ponoć lepszy sposób by odblokować operatorów, którzy jak wskazali fani, aktualnie zajmują za dużo czasu jeśli chcemy mieć w odwodzie każdego operatora.

Jak oceniacie zmianę decyzji Ubisoftu?

Źródło: https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/7t8shb/rainbow_six_teams_response_to_your_concerns_our/

Tagi: