Kacper Mądry Kacper Mądry 26.01.2018 19:24
Friday the 13th: The Game. Jason jest teraz jeszcze silniejszy
370V

Friday the 13th: The Game. Jason jest teraz jeszcze silniejszy

Friday the 13th: The Game jest stale wspierane przez twórców. Autorzy właśnie sprawili, że Jason jest teraz trudniejszy do pokonania.

Friday the 13th: The Game zebrało przeciętne oceny, lecz twórcy sieciowej produkcji nie pozostawiają produkcji i wprowadzają drobne zmiany.

Friday the 13th: The Games dostanie kampanię fabularną

Najnowsza aktualizacja Friday the 13th: The Game skupia się na postaci głównego bohatera. Jednym z największych zarzutów wobec gry było to, że jego osoba była zbyt słaba. W sieci znajdziemy pełno nagrań, które prezentują ośmieszające Jasona ucieczki graczy. Gracze uważali, że gracz atakujący powinien być zdecydowanie szybszy.

Deweloperzy po przeanalizowaniu postaci, postanowili wprowadzić trzy zmiany w jego osobie. Od teraz Jason ma delikatnie zwiększoną szybkość poruszania się. Wciąż nie będzie to sprint, jednak różnica powinna być odczuwalna. Ponadto, zamaskowany morderca na początku rozgrywki będzie posiadał teraz dwa noże do rzucania. Ostatnią zmianą jest stworzony od początku niewidoczny model postaci, który określa to czy daną postać możemy złapać czy zranić. Model zasięgu sięgania postaci jest teraz zupełnie inny.

Friday the 13th: The Game - zwiastun prezentujący brutalne zabójstwa

 

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2018/01/26/friday-the-13th-game-update-makes-jason-much-scarier/

Tagi: friday the 13th: the game Gun Media PlayStation 4